+48 530 495 968 biuro@kostrzewaserwis.pl

Kontakt

NTG Czesław Brzeziński

sieraków

2 + 10 =

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Twoje dane osobowe przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką ochrony danych osobowych. Przysługuje Ci szereg praw w tym prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Uzupełniając formularz kontaktu oraz akceptując wysłanie zapytania świadomie i dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), https://giodo.gov.pl/pl/569/9276 oraz polskim przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.

MASZ PYTANIA?

biuro@kostrzewaserwis.pl
+48 530 495 968

 

GODZINY OTWARCIA

  • pon-sob: 09:00 – 19:00
  • nd: nieczynne

 

REJON DZIAŁAŁNOŚCI

Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Jeśli więc mieszkasz w oznaczonym terenie otrzymujesz gwarancję szybkiego serwisu oraz usunięcia ewentualnych usterek w krótkim czasie.
Obsługiwane gminy w województwie lubuskim:
Bledzew, Drezdenko, Międzyrzecz, Przytoczna, Pszczew, Santok, Skwierzyna Stare Kurowo, Trzciel, Zwierzyn.
Obsługiwane gminy w województwie wielkopolskim:
Chrzypsko Wielkie, Duszniki, Krzyż Wielkopolski, Kwilcz, Lwówek, Miedzichowo, Międzychód, Nowy Tomyśl, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Sieraków, Wieleń.

Sprzedaż z dostawą: cała Polska.

Szukasz serwisanta kotłów Kostrzewa w Sierakowie?

Zapraszam do współpracy!