+48 530 495 968 biuro@kostrzewaserwis.pl

NTG Czesław Brzeziński

50 lat doświadczenia

sieraków

O firmie

NTG Czesław Brzeziński

Firma NTG Czesław Brzeziński od początku swojego istnienia specjalizuje się w nowoczesnych systemach grzewczych. Nasz zespół składa się z doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych fachowców, którzy mają na koncie szereg zrealizowanych inwestycji. Podążamy za najnowszymi trendami i stale udoskonalamy swoją wiedzę. Dzięki temu masz pewność, że świadczone przez nas usługi zawsze będą na najwyższym poziomie.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych. Nie ma znaczenia czy mieszkasz w domku jednorodzinnym, jesteś właścicielem lokalu usługowego czy magazynu. Nasi specjaliści przygotują odpowiednie rozwiązane, dostosowane do Twoich potrzeb, z uwzględnieniem zarówno czynników technicznych, jak i finansowych.

Oferujemy kompleksową obsługę – poczynając od sprzedaży kotłów Kostrzewa, a kończąc na ich serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dzięki temu w jednym miejscu możesz znaleźć wszystko to, co jest potrzebne do stworzenia optymalnego systemu grzewczego. Zyskujesz czas i pieniądze.

Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że otrzymasz produkty o najwyższej jakości, które są całkowicie bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nasi pracownicy nie tylko dostarczą wybrany kocioł Kostrzewa pod wskazany adres, ale też zajmą się jego uruchomieniem. Usługa ta realizowana jest najczęściej w tym samym dniu, co podłączenie do instalacji c.o. przez instalatora.

Obszar działalności

Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Jeśli więc mieszkasz w oznaczonym terenie otrzymujesz gwarancję szybkiego serwisu oraz usunięcia ewentualnych usterek w krótkim czasie. 

  Nasza oferta jest stale poszerzana i dostosowywana do aktualnych trendów panujących na rynku. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz wyjaśnienie wszystkich nurtujących Cię kwestii.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • od poniedziałku do soboty
  • w godzinach 09:00 – 19:00

  Szukasz serwisanta kotłów Kostrzewa w Sierakowie?

  Zapraszam do kontaktu!